‘Beniada më pëlqente’, Luizi tregon preferencat, Dea bëhet xheloze: Pse nuk më do dhe mua si atë?

Rifutja e Donaldit dhe Ilirit një natë më parë në shtëpisë e BBV ka sjellë të qeshura por edhe debate mes banorëve. Ndërkohë që po flisnin për finale e një sezoni më të parë BBV, Luizi ka habitur me të preferuarin e tij.

Nuk ka qenë as Donaldi dhe as Iliri, por Beniada Nishani.

Duket se Luizi e ka patur zili atë se si arriti të ishte në finale pa bërë asnjë përpjekje duke ngrënë e duke pirë qyli.

Teksa ishe duke treguar këtë rast, ai e ka krahasuar Benaidën me Dean.

Pjesë nga biseda:

Luizi: Unë kam qenë mbështetës i Beniadës. Më pëlqente ore vëlla. Pa bërë asgjë Beniada në finale tamam si Dea. Pa u lodhur fare.

Dea: Pse nuk më do edhe mua si Beniadën?


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu