Bledi:Do të martohem me Nitën, do t’a rrëmbejë

Gazetari Bledi Mane ka vendosur që të mos jetë beqar gjithë jetën. Ai thotë se do të martohet me Nita Latifin.

“Edhe nëse nuk pranon, do t’a rrëmbejë, me shumë dhe do t’a çoj në shpi”, i ka thënë Mane Efit.

Edhe Efi është shprehur se ka ndërmend të martohet, nëse i propozon tani ndokush.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu