“Bombat” nga e kaluara, Jankullovska deri te Stavrevski: Të gjithë do të përfundojmë në burg

Në youtube ende mund të gjendet video incizimi i cili ka dalë nga “bombat” e ashtuquajtura të LSDM-së. Në video dëgjohen se si flasin ish-ministrja e Brendshme Gordana Jankullovska dhe ish-ministri i Financave Zoran Stavreski.

Në një moment Jankullovska thotë se një ditë të gjithë do të përfundojmë në burg, ndërsa Stavreski ja kthen se situata është e rëndë.

Video:

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu