“Borën e duam”, Bledi Mane i bën dedikimin e veçantë moderatores

Ish-banori i BBV2, Bledi Mane, ka postuar një foto sëfundmi me moderatoren shumë të dashur pr publikun, Bora Zemani. Krahas fotos Mane ka dhe një dedikim për moderatoren bukuroshe duke shkruar: Borën e duam në çdo stinë!

Kujtojmë që Bora Zemani u bë pjesë indirekt e BBV1 për shkak të lidhjes së dashurisë që kishte me Donald Veshajn, me të cilin vijon të jetë e lidhur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bledi Mane (@bled_mane)


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu