Butrint Imeri uron Kiarën për fejesën me Luizin? ‘Çmendet’ rrjeti pas videos së publikuar

Një video është bërë virale në rrjet ku duket unaza e Kiara Titos nga propozimi i Luizit. Por, ajo që vihet re është një urimi që fansat kanë shtuar me nota humori për Butrint Imerin.

Ata kanë shkruar sikur këngëtari ka uruar Kiarën për fejesë duke e lidhur dhe me trekëndëshin Donald-Bora-Triksa vitin e kaluar.

VIDEO:

@kristine12w #bigbrother #luiziejlli #kristine12w ♬ LULE E DASHNISË – BUTRINT IMERI


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu