Butrinti marton vëllanë, prezanton kunatën e tij (FOTO)

Dita e sotme është e veçantë për familjen e këngëtarit të njohur, Butrint Imerit. Datë speciale pasi vëllai i këngëtarit është martuar.

Këtë e zbuloj këngëtari përmes disa fotografive në InstaStory nga dasma ku kishte pozuar me çiftin, Shkumbin dhe Florena.

”Urime për çiftin ma t’ri”, ka shkruar ai, teksa ka postuar imazhe edhe me dasmorët.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu