“Ça ke që sheh”, 3 transvestitë godasin me grushta 26-vjeçaren në Tiranë

Tre të rinj po hetohen në gjendje të lirë nga policia pasi ushtruan dhunë ndaj një 26-vjeçareje. Gjithçka ka nisur thjesht nga një shikim dhe një buzëqeshje.

Por kjo vajzë e ka pësuar keq nga tre transvestitë. Ata i janë kthyer me fjalë ‘ça ke që sheh’ dhe më pas me grushte vajzës 26-vjeçare.
Ngjarja ndodhi në sot rreth orës 00:30 pak pas mesnatës në bulevardin “Zogu i Parë”.

Sipas informacioneve, Aleks M. 23 vjeç, Sokol Z. 33 vjeç dhe Kadri Sh. 24 vjeç goditën me grusht Dorela P. pas një debati të çastit mes tyre. Vajza bëri denoncim në polici ndaj tre të rinjve./Albeu.com/


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu