Çfarë ndodhi në shtëpinë e “BBVA”? Zbulohet mesazhi ‘i koduar’ që Arbana Osmani i dërgoji Luiz Ejllit

Gjatë Prime të javës së kaluar në debat e sipër Arbana i ka treguar Luiz Ejllit që jashtë shtëpisë po diskutohet sikur Kiara dhe ai kanë kryer marrëdhënie intime poshtë Jorganit.

Kaq kanë dashur ndjekësit dhe e kanë quajtur si mesazh të koduar nga prezantuesja e “BBVA” kundrejt banorit.

VIDEO:

@everything.2022___

♬ original sound – AB Arlo


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu