Çfarë ndodhi? Olta Gixhari bën deklaratën e papritur për Luiz Ejllin

Ditën e sotme Olta ka zhvilluar një ‘Ask’ me ndjekësit e saj në Instagram dhe mes shumë pyetjeve rreth Luizit, një prej tyre ka qenë edhe rreth përzemërsisë që Luizi ka shprehur së fundmi ndaj Oltës e për këtë ish-banorja është shprehur:

“Edhe unë e dua fort po nuk e pranoj nga inati”.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu