Çfarë ndodhi pak para finales? Kristi dhe Dea shumë pranë puthjes në buzë

Kristi dhe Dea, duket se janë ngacmuar shpesh së fundmi, ku nuk kanë munguar batutat ngacmuese të Kristit ndaj saj, megjithatë së fundmi ata u bënë pjesë e një seti fotografik, ku duhet të shfaqeshin të afërt.

Nuk munguan ngacmimet as nga ana e Luizit, i cili qeshte dhe i mësonte se s’i të rrinin afër njëri-tjetrit që fotografitë të dilnin sa më mirë.

Kristi:Po hë vëre një dorë se ça do të bëj unë”?

Dea:Po ku ta vë, a jemi mirë kështu”?

Të qeshurave iu bashkua edhe vetë fotografi që do nxirrte setin.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu