Çfarë po ndodh me Oltën? Luan ‘gurin e fundit të shahut’ dhe i ‘tundon’, por banorët bëjnë veprimin e papritur dhe e lejnë me ‘gisht në gojë’

Qetsori dhe Olta kanë deklaruar se tashmë janë aleatë në rrugëtimin e tyre në “Big Brother VIP”. Ata po mendojnë se si të afrojnë në grup persona të tjerë dhe lëvizjet e para i kanë bërë sot.

Ata kanë ftuar Antonetën që të bisedojë bashkë me ta, por ajo refuzoi.

”Kape kape i çik tani se është vetëm”– i thotë Olta, Qetsorit.

Ky i fundit i afrohet Antonetës por ajo u shpreh se ka nevojë të rrijë vetëm dhe të mendojë.

“Po marr i çik kohën time. Keni muhabet special? Epo ruajeni për më vonë”, u tha Antoneta.

Më pas aktorja e njohur i tha Armaldos të rrinte me të dhe Qetsorin, por edhe ai refuzoi gjithashtu.

Mos duhet që Olta të ndryshojë strategji në mënyrë që të afrojë më shumë banorë pas saj?


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu