Çfarë po ndodh pas mbarimit të BBV? Ish-banorja surprizon në mënyrë të veçantë Arbana Osmanin

Mbrëmjen e finales së madhe Arbana Osmani festoi ditëlindjen dhe lulet dhe dhuratat për të ende nuk kanë mbaruar.

Ditën e sotme një nga ish-banoret e “BBV2”, Mikela Pupa i kishte dërguar një buqetë me lule Arbanës dhe një letër, ku përveç se e uronte për ditëlindje kishte shprehur dhe se ishte e lumtur që pati mundësi ta njihte.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu