Çka ndodhi me 200 mijë eurot e Golden Eagle për Luizin

Drejtuesit dhe pronarët e kompanisë që prodhon Golden Eagle kanë premtuar një vlerë monetare prej 200 mijë eurosh për Luizin. Ishte parashikuar që Luizi pasi të mbaroj Bigbrother të shpallet ambasador i kompanisë si dhe të marrë çmimin e premtuar.

Pronarët edhe sot e kësaj dite i qëndrojnë premtimit, por kjo varet nga Top Channel, i cili e menaxhon imazhin e Luizit.

Pas një viti, kur skadon marrëveshja me Top Channel, gjasat janë që Luizi të realizoj marrëveshjen me kompaninë në fjalë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu