Ç’po ndodh? Më të afërt se kurrë, Yll Limani dhe Elvana Gjata “çmendin” fansat në koncert

Elvana Gjata prej ditësh është përtej oqeanit me një tur koncertesh, jo vetëm por edhe me të tjerë emra të njohur. Në një nga koncertet, Elvana ka qenë me Ylli Limanin dhe një moment nga performanca është bërë viral.

Në videon që është bërë virale Ylli i afrohet goxha shumë Elvanës teksa fansat kanë brohoritur e janë ekzaltuar nga kjo afërsi.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu