Cristiano Ronaldo takohet me mikun e tij musliman dhe përshendetet me ”Selamun Alejkum” (VIDEO)

Cristiano Ronaldo i njohur si Ylli i Real Madridit dhe Portugalis, gjithashtu edhe ne jeten e perditshme si nje njeri i cili shume nga pasuria e tij qe ka fituar, ka dhuruar per te varferit anembane botes, gjithashtu te cekim se ka shitur Kepucen e Arte vetem e vetem qe te hollat ti dhuroi tek te varferit ne vendet e Lindjes se Mesme, duke lene keto me nje ane, ai ne një takim me Sportistin e MMA-s Khabib Nurmagomedov ka pershendetur fansat e tij ne menyren islame duke dhene selam..

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here