Dalja e parë si burrë e grua, kështu duken Luizi dhe Kiara pas martese (VIDEO)

Dalja e parë si burrë e grua, kështu duken Luizi dhe Kiara pas martese. Luiz Ejlli dhe Kiara Tito celebruan mbrëmjen e kaluar në martesë dashurinë e tyre. Prej natës së mbrëmshme tashmë Luizi dhe Kiara janë zoti dhe zonja Ejlli.

Luizi dhe Kiara tashmë duket se nukd o të ndahen më, ndërsa janë kapur doë për dore duke marrë pjesë në festën e organizuar pas mbylljes së BBV.

Siç e shihni Luizi dhe Kiara janë veshur në një mënyrë mjaft të bukur, dhe kanë bërë një kombinim perfekt mes tyre.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Albeu.com (@albeucom)


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu