Dea Mishel e eliminuara e parë e finales së Big Brother VIP 2

Dea ka qënë e eliminuara e parë e mbrëmjes së sotme.

Ajo ka qënë finalistja e parë që ka hequr dorë nga gara për çmimin e madh, duke lënë akoma në garë Luizin, Efin dhe Kristin.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu