Deamishel shpallet finalistja e tretë e BBV2

Me shumicë votash nga publiku, Deamishel u zgjodh finalistja e tretë e këtij edicioni të dytë të këtij Big Brother Vip, duke u bërë pretendente për çmimin e madh.

Ajo do garoi bashkë me Luizin dhe Efin, ndërsa finalisti i katërt do të shpallet të shtunën.

Dea u emocionua nga lajmi i mirë dhe falenderoi publikun që zgjodhi atë për ta dërguar në finale.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu