Digjet një shtëpi në Shkup

Dje Shkup, në rrugën ‘Dimo Haxhi Dimov’, nga shkaqe ende të pazbuluara ndodhi zjarr në shtëpinë në pronë të L.A. (42 vjeç), nga e cila janë djegur dy dhoma dhe pjesa ndihmëse e shtëpisë, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Zjarri është lokalizuar nga ekipi i Shërbimit kundër zjarrit. Policia dhe Ndihma e Shpejtë janë ofruar për ndihmë ndërsa pas hetimeve do të del edhe raporti për këtë fatkeqësi./Telegrafi/


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu