“Do kesh falje publike në mes sheshit Skënderbej”, ja për çfarë i premtoi ndjesë Luizi-Efit

“Do kesh falje publike në mes sheshit Skënderbej”, i ka thënë Luizi-Efit në debatin e zhvilluar në Prime-in e sotëm, në lidhje më përplasjen e vjetër me Kiarën.

Ai u shpreh se nuk i beson Efit dhe se ajo ka mashtruar disa herë. Këngëtari tha se midis Kiarës dhe Efit, ai beson moderatoren.

“Kiara kur ka ardhur në shtëpi, më tha unë kam ardhur vetëm për ty, dhe ajo është e sinqertë, kuptohesha me sy”, tha Luizi.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu