Dy ish banoret shoqe të ngushta? Të kamufluara Jori dhe Olta takohen në fshehtësi (VIDEO)

Modelja Jori Delli la shtëpinë e Big Brother Vip mbrëmjen e së martës. Një nga ish-banorët e shtëpisë që ajo ka takuar ka qenë pikërisht aktorja Olta Gixhari.

Me sa duket modelja dhe aktorja janë bërë shoqe të ngushta me njëra-tjetrën. Ato janë takuar në shtëpinë e Jorit, pasi ashtu si dhe vetë Olta e pohon është e pamundur që të takohen në vend tjetër dhe të bisedojnë në qetësi.

E sigurisht përpos bisedave me njëra-tjetrën vajzat nuk kanë qëndruar pa bërë dhe një video për në “TikTok”.

Ato shihen teksa teksa improvizojnë nën tingujt e këngëtarit Noizy për të cilin Jori e ka shprehur hapur simpatinë e madhe që ka ajo ka shkruar zarf i zi në video ku teksti i këngës përshtatet me ikjen dhe marrjen e valixheve.

Video:

@thumbshowbiz #thumbshowbiz #oltagixhari #joridelli ♬ original sound – THUMB SHOWBIZ


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu