‘E di që nuk më besojnë’, Marina Vjollca zbulon ndërhyrjen e vetme që ka bërë

Marina Vjollca është shumë aktive në rrjete sociale, ku së fundmi ka bërë një bisedë virtuale me ndjekësit. Këta të fundit i kanë drejtuar pyetje nga më të ndryshmet.

“Marina, a ke operacione plastike?”, i ka shkruar një prej tyre.

“Asnjë. Dhe e di që nuk besojnë. E vetmja ndërhyrje janë dhëmbët”, ka shkruar ajo.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu