E fundit, Reali e konfirmon largimin e Modric?

Luka Modric prej ditësh është temë diskutimi në mbarë futbollin botëror. Lojtari kërkon largimin tek Inter ndërsa klubi dëshiron që ta mbajë.

Para pak minutash Real Madrid ka rifreskuar foton e kopertinës në Facebook, dhe Modric mungon.

Ndërsa komentet e fansave se ku është Modric kanë qenë të shumtë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here