“E njoh viktimën, do t’iu dhuroj para familjes së tij”, Luizi ia plas së qarës pasi mori vesh që roja ndroi jetë

Banorët e Big brother kanë qenë mjaft të prekur në momentin që kanë mësuar lajmin e trishtë atë të sulmit mbi Top Channel, ku mbeti i vrarë roja i sigurisë Pal Kola.

Luiz Ejlli ishte mjaft i emocionuar dhe i përlotur kur mësoi lajmin, pasi tha se e njohte personin që kishte humbur.

megjithatë pavarësishtë gjithcckaje Luizi u shpreh i bindur se do ta vazhdojë lojën.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu