E quajti teneqe, Grubi i përgjigjet Bejtës: I uroj shumë shëndet (VIDEO)

Zv.kryeministri i parë, Artan Grubi, duket se nuk është prekur nga ofendimet që në adresë të tij i ka bërë bashkëpartiaku Nevzat Bejta, i cili në një intervistë për Emisionin 200, në Alsat, Grubi e quajti teneqe.

“Faleminderit z.Bejta. E kam bashkëpartiak. I uroj punë të mbarë.

I uroj gjithë të mirat dhe shumë shëndet atij dhe familjes së tij”, tha Grubi në një prononcim për gazetën LAJM.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu