“Edhe frutat e perimet i shisnin me emrin tënd”, Efi i zbulon Luizit sekretin, këngëtari: Shqiptarët janë të paparë

Finalja e madhe po afron dhe vetëm pak orë kanë mbetur nga fundi, ku banorët po shijojnë mëngjesin e fundit në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Efi vendosi t’i zbulojë një informacion nga jashtë Luizit, nga i cili këngëtari mbeti i impresionuar.

Efi: “Do të të them diçka”.

Luizi: “Po leje mos e thuaj tani, se dhe pak ka mbetur”.

Efi:Një kohë frutat dhe perimet në treg shiteshin me emrin tënd”.

Efi: “Frutave, portokalleve për shembull i kishin vënë emrin Luiz”.

Luizi: “A mos u tall? Seriozisht e ke? Shqiptarët janë të paparë”.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu