Efi e dehur, Luizi e pyet: A më do Kiara mua

Banorët e Big Brother Vip, festuan mbrëmë me këngë dhe pije arritjen e tyre në finale.

Ata kërcyen dhe kënduan së bashku. Sakaq Efi e tepro pak me alkoolin. E për pasojë ajo nisi të tregojë informacione nga jashtë.

Luizi e pyeti Efin nëse e do apo jo Kiara.

Efi u përgjigj: Po!

Ndër të tjera Efi zbuloi se e ka mik Luizin dhe se kur ishte jashtë i kidhe zgjedhur dhe dërguar rroba për prime-in.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu