Efi hap kartat, ja pse u rikthye në BBV

Sot është hera e fundit që do të zhvillohet “BBV Live nga shtëpia në TAR për këtë edicion, duke qenë se javën tjetër është finalja e madhe. Këtë herë Jonida Aliçkolli dhe Elona Duro do të intervistojnë Efi Dhedhes, e cila ka treguar arsyen përse u rikthye në “BBV2”.

“Gjëja e parë ishte dashuria e njerëzve, po të mos pranoja dukej sikur kam frikë, pastaj pjesa tjetër erdha ta shijoj, por nuk ndodhi ashtu. Unë atë që kisha për të treguar e kisha treguar nuk kisha diçka të re dhe ja arrita finalen…”

Ajo ka treguar se çfarë do të bëjë këto ditët e fundit brenda shtëpisë.

“Tani që jam në fund jam shumë e lumtur, mezi po pres daljen natën e fundit të finales, uroj të jetë i bukur për të katërt, të kënaqemi dhe të mos ketë debate dhe kjo javë të ishte qetësi dhe njerëzit të qetë…”


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu