Efi: Luizi është komplet i prapambetur

Në spektaklin e djeshëm mes Luizit dhe Efit pati një përplasje të ashpër, pasi banorët panë një video të Luizit i cili shprehej që nuk do e donte një motër ose vajzë si Efi.

E ndërsa mbrëmjen e djeshme Efi ka diskutuar me Dean për sjelljen e Luizit kundrejt saj.

Ajo u shpreh se ndihet shumë mirëmnjohëse pasi nga ai emision tani ka arritur të jetë pjesë e një formati tjetër si Big Brother.

Efi tha se shpesh ka dashur të shohë gjithmonë të mirat te Luizi, por dita ditës e sheh ndryshe.

Sipas saj ai është i prapambetur dhe komentet e tij po i’a prishin më shumë lojën.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu