Efi në ditëlindjen e saj, befason me këtë gjë për Luizin

Efi organizon festë për ditëlindje, nuk mungon edhe kënga e Luizit. Efi ditën e djeshme e ka festuar ditëlindjen e saj.

Ish banorja ka organizuar festë të madhe, shkruan lajmi.

Pjesë e kësaj feste, ishin shumë fytyra publike.

Nisur nga eksperienca e saj brenda “Big Brother VIP Albania”, dhe afërsia me Luizin, nuk ka munguar edhe kënga e tij.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu