“Efin e kam dashur sa Kiarën”, Luizi bën deklaratën e papritur në BBVA

Big Brother VIP Live nga shtëpia në Top Albania Radio rikthehet këtë të diel. Këtë herë Jonida Aliçkolli dhe Elona Duro do të intervistojnë Luiz Ejllin, i cili është shprehur rreth marrëdhënies së tij me Efin tani dhe më përpara rihyrjes së saj në shtëpinë e “BBV2”.

“Efin e kam dashur aq shumë sa e doja Kiarën, në tjetër drejtim kuptohet dhe nqs ka qenë momenti që kam dal nga vetja ka qenë kur u eleminua ajo…”, tha Luizi.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu