Elvana Gjata thotë se martohet me 22 qershor

Këngëtarja Elvana Gjata e ka përdorur dozën e saj të humorit edhe në ceremoninë martesore të Luizit dhe Kiares.

Pasi i ka uruar dy të sapo martuarit, ka bërë një batutë.

“Edhe unë martohem me 22 qershor në stadium”.

Ndërkohë, Arbana ka sqaruar se fjala është për koncertin e këngëtares.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu