Elvana Gjata u zhgënjye që nuk fitoi vendin e parë, ja ku ‘arratiset’ dhe surpriza që organizoi për shqiptarët

Menjëherë pas Festivalit të 58-të të Këngës në RTSH, Elvana Gjata, e cila u zhgënjye nga vendi i dytë, u largua drejt New York-ut për koncertin e organizuara aty.

Ajo ka mbledhur të gjithe shqiptarët në një vend dhe ka dhuruar spektakël. Mesa duket Elvana e ka shijuar çdo moment këtë koncert, duke hedhur prapa mërzinë që nuk mori çmimin e parë në festival.

Këtë gjë e tregon më së miri në videot që ka postuar në rrjetin e saj social “Instagram”. Ajo shihet me një kostum që shkëlqen dhe shumë në formë.

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu