“Është e rrezikshme”, për cilën banore e ka fjalën Olta?

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër të vëmendjes. Banorët e BBV2 po përfliten kudo në rrjet, dhe janë kthyer në protagonistët e përditshmërisë sonë, duke transmetuar shumë emocione të forta teksa rrëfejnë historitë e tyre apo edhe gjatë përditshmërisë, konflikteve dhe raporteve me njëri-tjetrin.

Ditën e sotme në oborr, Olta në një bashkëbisedim me Nitën dhe Qetsorin ka folur rreth Dea Mishel, ku është shprehur se nëse e mban në krahun tënd bëhet e rrezikshme dhe këtë gjë e ka provuar.

“Po e mbajte shumë afër bëhet e rrezikshme, e kam provuar me fakte këtë gjë, e kam provuar bëhet njeri i rrezikshëm…”, tha Olta.

VIDEO


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu