“Fatimja jote e Ija ime nuk plaken kurrë”, Besi i bën komentin epik, Kryemadhi: Janë bio, jo me botox si ne (FOTO)

Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi këtë 8 Mars zgjodhi të uronte të gjitha gratë dhe vajzat me një foto ku shihej krah nënës dhe vajzës së saj.

Mirëpo ajo që tërhoqi vëmendjen është komenti i aktorit të humorit, Bes Kallaku.

“Fatimja jote e Ija ime nuk plaken kurrë”, shkruan Bes Kallaku.

Nga ana tjetër, Monika Kryemadhi i ka kthyer përgjigje me nota humori.

“Janë bio ato të dyja, nuk janë me botox si ne”, shkruan Kryemadhi.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu