Fatimja sot godet e veshur kuq e zi (VIDEO)

Ka filluar pres konferenca e Prokurorisë Speciale Publike, të cilët po e mbajnë prokuroret Fatime Fetai dhe Lençe Ristevska.

Prokurorja Katica Janeva nuk mori pjesë në këtë pres konferencë për shkak se është ende në DSK, shkruan Gazeta Lajm. Përshtypje ka bë veshja e prokurores Fetai me veshje kuq e zi. Ajo ka bërë të ditur se hapen dy raste të reja korruptive “Toplik” dhe “Tender”.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu