Ballina Etiketimet Prokuroria speciale

Etiketim: prokuroria speciale

Prokuroria Speciale nga 1 korriku nuk mund të ngre më akuza

Nesër skadon afati i parë i Prokurorisë Speciale për hetime dhe ngritjen e aktakuzave dhe nuk ka sinjale se këtij trupi që buron nga...

PSP: Nuk komentojmë deklaratat e Gruevskit, presim vazhdimin e mandatit tonë

Prokurori Speciale Publike ka deklaruar se nuk dëshiron të bëjë komente lidhur me deklaratën politike të liderit të VMRO-DPMNE dhe mandatarit për formimin e...

Prokuroria Speciale duhet të shqyrtojë rastin e familjes Sinani, 13 vjet...

Selajdin Sinanit nga Luboteni i Shkupit tanimë disa vite nuk po i kthehen mbi 3 mij hektarë tokë të pasur në Patishka Rekë, e...

Pse heshtin për rastet e PSP-së gjykatësit shqiptarë të caktuar nga...

Lëvizja Besa përsërit edhe një herë qëndrimin e shprehur disa muaj para arritjes së Marrëveshjes së Përzhinës, se zgjidhja e krizës politike në Maqedoni...

Sulmet ndaj PSP-së nuk kanë të ndalur

Prokuroria Speciale që një javë është në pritje të sigurimit të të dhënave të sistemit kompjuterik, për të vazhduar me hetimet lidhur me aferën...

DSK-ja e ndalon PSP-në që të futet brenda për hetime

Para disa minutave Prokuroria Speciale Publike ka njoftuar se Drejtoria për Siguri dhe Kundërzbulim ka ndaluar me vendim që PSP të futet në ambientet...

Maqedoni: Prokuroria Speciale gjunjëzon shërbimet sekrete

Prokuroria Speciale e ngritur në Maqedoni për të hetuar dyshimet për korrupsion politik në shkallët më të larta të shtetit ka siguruar akses në...

Maqedonia para shkaterrimit, nëse ndërpritet puna e Prokurorisë Speciale

10 persona me influencë të madhe nga Maqedonia për të shpëtuar nga burgu dhe hetimet e prokurorisë publike speciale janë të përgaditur edhe ta...

Janeva paralajmëroi padi penale kundër zv/ministrit të MPB-së dhe drejtorëve të...

Prokurorja speciale, Katica Janeva, mbrëmë ka paralajmëruar se do të ngrejë padi penale kundër personave të cilët nuk kanë vepruar në bazë të urdhrit...

Shtëpia e Mijallkovit, mbrëmë ku u ndalua hetuesi i Prokurorisë Speciale...

Kjo është shtëpia ku supozohet se jeton ish-shefi i shërbimit sekret DSK, Sasho Mijallkov në lagjen Vodno, ku mbrëmë u ndalua një hetues i...

Lajmet e fundit