Ballina Etiketimet Prokuroria speciale

Etiketim: prokuroria speciale

Prokuroria i prezanton fotot dhe videot për armët e fshehura të...

Edhe sot disa të akuzuar nga “Grupi i Kumanovës”, janë ankuar për keqtrajtim nga njësiti special, rrugës nga burgu deri te gjykata, raporton Portalb. Avokati...

A do të jetë afera “Telekom” rasti i shtatë i PSP-së...

“Titanik”, “Torturë”, “TNT”, “Transportuesi”, “Fortesa” (Tvrdina) dhe “Thesari”, të gjitha rastet që deri më tani i ka iniciuar Prokuroria Speciale, në emërtimet origjinale në...

PSP hap një hetim të ri të koduar “Thesari”

Prokuroria Speciale Publike (PSP), ka paralajmëruar një konferencë për shtyp për nesër në orën 10:00 të mëngjesit. Sipas PSP, gjatë kësaj konference do të behet...

Paraqiten pamje që Katica Janeva nuk do të dëshironte të shihen...

Portale proqeveritare kanë publikuar videon e plotë të intervistës së Prokurores Speciale Katica Janeva në televizionin shtetëror, MTV, shkruan Gazeta Lajm. Materiali përmban edhe...

Katica Janeva: Jam kërcënuar

Prokurorja speciale publike, Katica Janeva, në intervistën e saj të parë në servisin shtetëror RTVM ka pranuar se ka pasur kërcënime në mënyrë jo...

Janeva: Nuk flej e qetë nëse e di se dëshmitarët janë...

Flej e qetë për punën dhe procedurat që i zhvilloj por nuk flej e qetë kur më japin afate nëse nuk e bëjmë punën...

Kur do t’i vjen rendi rastit “Monstra”? Përgjigjet PSP

Rasti i Gruevskit me Zhernovskin, nuk është më i rëndë se “Monstra”. Zhernovski dhe ish kryeministri janë të dy jashtë, ai rast mund të...

Zekolli: Prokuroria Speciale Publike po e kursen opozitën nga hetimet e...

Partitë janë të ndara në qëndrime rreth mundësisë që të vazhdohet afati i PSP-së për ngritjen e aktakuzave. Ekspertët thonë se qeveria po i bën...

Prokurorja speciale Katica Janeva paralajmëron “tërmet”

Prokurorja speciale Katica Janeva ka paralajmëruar një rritje të punëve të PSP-së, përmes thirrjes së personave të ndryshëm për të dhënë dëshmitë e tyre...

Lajmet e fundit