Finalja e “BBV” do të mbahet në stadium? Luiz Ejlli nxjerr zbuluar skenaret e produksionit

Gjatë një bisedë brenda shtëpisë së “BBVA”, Luiz Ejlli, ka gjetur një tjetër të vërtetë nga jashtë, banorët po flisnin për finalen gjigande dhe këngëtari shprehet se me shumë mundësi, do të jetë në stadium, sepse do ketë shumë të ftuar.

Ndërkohë, regjisori Eduard Grishaj, para ca ditësh la të nënkuptuar që me shumë mundësi finalja do të jetë në stadium, por nuk ka ende një vendim përfundimtar.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu