Fjoralba Ponari kritikon Efin dhe Kiarën: ‘Po vetdegjenerohen’

Mes njerëzve që ka rezerva për sjelljen e Kiarës dhe Efit pas rikthimit në “Big Brother VIP” është edhe moderatorja Foralba Ponari.

Në një status në Twitter ajo shkruan: “Ose do të vdesësh një hero ose do të jetosh aq gjatë sa të shohësh veten duke u bërë armik”. ka thënë Harvey Dent… po këto te #bbvipal s’do kenë dëgjuar për të”.

Statusi i saj ka sjellë reagime të ndryshme, disa që e mbështesin e disa jo. Dikujt që nuk e priti mirë komentin e saj, Fjoralba i përgjigjet se: “Me qenë se nuk kanë njerëz të tjerë afër që ua duan të mirën e i lënë të vetdegjenerohen, ndoshta ju si fansa ua jepni një sinjal.”

Dikush shkruan se Fjoralba po gjykon me standarde të dyfishta dhe se nuk ka reaguar për gabimet e Deas, Oltës apo Kejvinës. Por, moderatorja shkruan se i ka dënuar gabimet e të gjithave.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu