Generdën apo Merin? Cilën mendojnë njerëzit se do të zgjedhë Saimiri sonte

Jemi vetëm pak orë larg finales së Love Story dhe Saimiri me shumë mundësi e ka bërë zgjedhjen e tij. Sot ai do të vendosë se me cilën nga vajzat do të dalë nga programi. Por kush do të jetë zgjedhja e tij? Për këtë duhet të presim dhe pak, por disa ditë më parë pyetëm ndjekësit e Revistës Class se cila prej vajzave mendonin ata se do të ishte zgjedhja e Saimirit.

Sipas shumicës së votuesve në sondazh (55%), zgjedhja e Saimirit është Generda.

 

 

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu