Gruaja lind fëmijë, i vendos emrin e njerit prej banoreve të Big Brother Vip

Kiara tregon historine ku një fanse e saj i ka dërguar letër dhe tregon se ka lindur vajze dhe i ka vene emrin Kiara.

Pas ketij lajmi Kiara thotë se:”Kam qarë pafund. Me jetë të gjatë Kiara vogël”.

Gruaja pasi lindi Kiaren e vogël i dërgon Kiarës se BBV një buqetë me lule dhe foton e vajzës.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu