“I kujtoi Efit Përputhen, por u dashurua vetë në BBV”, Tea Trifoni përballet me Kiarën, si u përgjigj moderatorja

Ndoshta kanë çuar në finale Efin sesa Kiarën, se ajo mund të sjellë ndonjë situatë. Ajo ka ardh nga Për’Puthen, nuk është një person që dikush të jetë krenar me e pas motër”, u shpreh Luizi mbremjen e sotme.

Këtë dikutim Tea Trifoni, e cila ndan të njëjtën eksperiencë me Efin e ka sjellë në studio e cila ka pyetur Kiarën si ndihet për këto delarata pasi edhe ato janë dashuruar në një reality show si BBV.

Por Kiara ka refuzuar t’i përgjigjet kësaj pyetje dhe për kë7të ka marrë edhe nje kritike nga opinionisti Arbër Hajdari.Ky i fundit i ka thënë se në fakt duhet të ketë një përgjigje pasi diksutimet nuk mund të jenë vetëm për temat që ajo preferon.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu