“I thashë ik p*rdhu”, Luizi zbulon bisedën me Efin pas debateve në ‘BBV’

Edhe pse kanë kaluar dy javë që është shpallur fituesi i ‘Big Brother Vip’, në post Big Brother vijon sqarimi i debateve që kanë pasur banorët gjatë qëndrimit në shtëpi.

Një debat që është diskutuar gajtë është ai i Efit dhe Luizit, për shkak të një video që ajo kishte bërë dhe ku i dilte në krahë Luizit dhe jo Kiarës.

“Nëse të pyet Arbana për një konflikt të caktuar duhet të japësh përgjigje, por kur nuk ta kërkon njeri, mos jep përgjigje se preken të dy palët.

Unë në një bisedë që pata me Efin lidhur me këtë para 2 javësh, i thashë Efit ik pirdhu, me idenë që ta lëmë këtë bisedë se unë kam raport të mirë me të dy, si me Efin dhe me Kiarën”, tha Luizi.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu