Ia bën “gjyqin” Luizit shkak saj, Kiara brenda natës humb gjashtë mijë ndjekës në ‘Instagram’

Mbrëmë në “prime-n” e “Big Brother VIP Albania”, u bë “gjyqi” i dytë ndaj Luizit. Kjo pasi Luizi e izoloi Kiarën në lavanderi për t’ia prishur lojën të urdhëruar nga “Vëllai i Madh”, shkruan lajmi.net.

Produksioni e opinionistët e egzagjeruar teksa edhe quajtën edhe si dhunë fizike. Duket se njejtë nuk mendojnë fansat e Luizit, e që pëlqenin edhe Kiarën për lidhjen e tyre të krijuar.

Qysh nga “prime” i mbrëmshëm Kiara humbi mijëra ndjekës në ‘Instagram’.

Moderatorja fitoi rritje të ndjekësve pas lidhjes së krijuar me Luizin, dhe tani po humb po shkak tij.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu