Incident i papritur në Big Brother VIP, çfarë ndodhi në nisje të spektaklit

Sonte po zhvillohet prime i radhës i Big Brother Vip Albania. Një incident i vogël ka ndodhur pak para se të fillonte prime, ku divani në të cilin ishin ulur çifti Kejsi dhe Kristi i ka rrëzuar, duke shkaktuar të qeshura.

Armaldo dhe Visi ishin ata të cilët e larguan menjëherë divanin.

Kujtojmë se nuk është hera e parë, pasi kohë më parë ka ndodhur po rasti i njëjtë me ish banoren Tea, ku nga pesha e madhe e ka rënë në tokë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu