IRI Amerikan: Grubi ministri më puntor dhe më i besueshëm

IRI Amerikan gjatë ditës së djeshme ka publikuar një anketë të realizuar në muajn Nëntor.

Aty vihet re se në pjesën e ministrave më punëtorë dhe më të besueshëm, zëvendëskryeministri i parë dhe ministri për sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive Artan Grubi del të jetë një nga ministrat më puntor dhe më i besueshëm sipas IRI-t me 5% të besueshmërisë, shkruan Top24


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu