Ja si do jetë moti gjatë ditëve në vijim në Maqedoninë e Veriut

Moti gjatë fundjavës do të jetë kryesisht me diell dhe vranësira.

Nesër temperaturat ditore do të lëvizin nga 14 deri më 20 gradë celsius, ndërsa mot më i nxehët pritet të ketë ditën e diel ku temperaturat do të lëvizin nga 17 deri në 24 gradë celsius.

Vetëm gjatë periudhës së fundit të ditës do të ketë kushte për reshje të shiut./Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here