Ja si ikë Petrovski i VMRO-së kur e pyesin për dygjuhësinë (VIDEO)

Filip Petrovski nga VMRO-DPMNE derisa ka hyrë në selinë e VMRO-DPMNE-së ka refuzuar të jap prononcim.

Ai nuk u është përgjigjur pyetjeve të gazetarëve dhe forcë ka larguar mikrofonët.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu