“Je 37 vjeç dhe s’ke bërë asgjë”, plas keq mes Qetsorit dhe Luizit, përmendet dhe Kiara: Të ka hipur vetja në qejf

Ndërsa po diskutonin për nominimet e kësaj jave Luizi dhe Qetsori janë përfshirë në një debat të fortë, ku i kanë përmendur edhe jetën personale njëri-tjetrit.

Në një moment Qetsori i thotë Luizit se është i përkëdhelur dhe në 37 vjet nuk ka arritur asgjë në jetë me forcat e veta. Ndërsa ai ka arritur shumë dhe për këtë i thotë këngëtarit të pyesë të dashurën e tij Kiarën.

“Ti je i përkëdhelur, asgjë nuk ke bërë me forcat e tua, 37 vjeç sillesh vërdallë. Je i përkëdhelur nga të shtëpisë, kush të ka mbështetur nga shoqëria. Akoma të gënjen mendja që je i fortë? E keni fjalë të bukur atë shprehjen “të hyptë vetja në qejf”, ti je një nga ata. Nuk ke informacion ti. Të ka thënë Kiara kush jam unë apo jo? Merr informacion.”, tha Qetsori.

Ndërsa Luizi iu përgjigj me fjalët: “Çfarë kam unë për 37 vjet, ti nuk i bën për 370 vjet. Çfarë, më duhet mua për ty? Unë marr informacion për njerëzit që më interesojnë, ty nuk të llogaris fare. Bëhu gati, hajde në “Big Brother 3””


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu